sowie

Akcje ekologiczne, ekologia w Wałbrzychu i okolicach. Dbaj o środowisko naturalne.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Webast HR Excellence Forum
2024-03-15 12:00

Już niebawem pierwsze firmy objęte unijną dyrektywą określającą standardy ESG będą musiały przygotować raporty niefinansowe według nowych, restrykcyjnych przepisów. Najwięksi gracze raport za 2024 r. mają przedstawić już w 2025 r. Małe i średnie przedsiębiorstwa mają na to trzy lata - do 2026 r. Dużą rolę we wdrażaniu standardów ESG odegrają działy HR. W wielu organizacjach tematyka zrównoważonego rozwoju spoczywa na barkach jednej osoby, tymczasem ESG to interdyscyplinarna dziedzina, która wymaga pracy zespołu składającego się z osób o różnorodnej wiedzy eksperckiej.

Zapraszamy do dołączenia do webcastu, podczas którego opowiemy jak dobrze przygotować się do nadchodzących zmian związanych z tematem ESG w poniedziałek 18 marca 2024r. w godzinach 11:00-12:00.


Podczas webcastu dowiedzą się Państwo m.in.:
- Jak się przygotować do transformacji ESG w organizacji?
- Gdzie szukać inspiracji do wprowadzania najlepszych praktyk z zakresu ESG?
- Największe wyzwania dotyczące raportowania niefinansowego - jak im sprostać?
- Jak budować kulturę ESG w organizacji?
- W jaki sposób budować wiarygodny wizerunek w ramach ESG?

Dyskusję prowadzi Wioletta Marciniak-Mierzwa, Senior Managerka w zespole Workforce Advisory w EY Polska z doświadczonymi we wdrażaniu ESG w obszarze ludzkim przedstawicielkami biznesu i organizacji. Uczestniczkami panelu będą:

Agnieszka Steć, Dyrektorka Finansowa i Operacyjna w CBRE Poland
Mariola Belina-Prażmowska, Wiceprezeska Zarządu Pelion S.A.
Maria Krawczyńska-Kaczmarek, Dyrektorka Generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

*Nagranie zostało zrealizowane z udziałem publiczności podczas wydarzenia HR Excellence Forum | Trendy, wyzwania, efektywność.

Więcej informacji: https://www.ey.com/pl_pl/webcasts/2024/03/hr-excellence-forum-hr-owy-must-have-w-transformacji-esgWróć
dodaj komentarz | Komentarze: