sowie

Akcje ekologiczne, ekologia w Wałbrzychu i okolicach. Dbaj o środowisko naturalne.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
„Ekofan”
2016-03-29 11:29

Uczniowie z klas IV-VI z 7 szkół podstawowych wzięło udział w kolejnej edycji konkursu przyrodniczego „Ekofan”. Rywalizacje odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy.


W pierwszej kolejności uczestnicy konkursu indywidualnie pisali test składający się z 20 pytań zamkniętych. Następnie uczniowie klas IV, V i VI tej samej szkoły pracowali w zespołach i zdobywali punkty dla swojej szkoły. Po podsumowaniu wszystkich punktów zdobytych indywidualnie oraz zespołowo wyłoniono zwycięzcę. Była to Szkoła Podstawowa nr 28 z Wałbrzycha, która otrzymała puchar Ekofana 2016. W bieżącym roku szkolnym konkurs obchodził 15 rocznicę powstania. Przez wszystkie lata cieszył się zainteresowaniem ze strony zapraszanych szkół. Każdego roku oprócz tzw. części naukowej nasza Szkoła organizuje słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Opiekunowie mają okazję na wymianę doświadczeń w gronie nauczycieli „przyrodników”. Można śmiało powiedzieć, że Konkurs Przyrodniczy „Ekofan” wypracował swoją tradycję i wierne grono uczestników – mówiła Aneta Musik dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: