sowie

Akcje ekologiczne, ekologia w Wałbrzychu i okolicach. Dbaj o środowisko naturalne.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wyróżnieni za zielnik
2017-01-27 13:20

Ponad 500 klas, a wśród nich uczniowie Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej wystartowało w ogólnopolskim konkursie na zielnik pn. "Minieuroland inspiruje naturą".


Uczniowie szkół podstawowych z różnych części Polski tworzyli artystyczne prace, w których prezentowali drzewa i krzewy ze swoich miejscowości, parków, lasów, miejskich skwerów oraz przydomowych i szkolnych ogródków, dzieląc się otaczającym ich światem roślin. Zielniki można było wykonać w trzech kategoriach konkursowych. W kategorii indywidualnej rywalizowało ze sobą blisko 3000 prac, w kategorii klasowej uczestniczyło ponad 500 klas, natomiast do kategorii szkolnej zgłosiło się 51 szkół. Klasa VI b, ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, za zielnik pt. „Przyjaźń, przyroda, wiedza - drzewa i krzewy w naszej okolicy” otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!Autor: 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: